بهانه‌گیری شکست سنگین: حواسمان پرت بود!

کد خبر : 1975316 | 04 آبان 1402 ساعت 01:38 | 2.7K بازدید | 3 دیدگاه

استفانو پیولی، سرمربی میلان، می‌گوید نیمه اول بازی مقابل پاری سن ژرمن عالی بود و هر سه گل بازی روی "حواس‌پرتی" دریافت شدند.

به گزارش "ورزش سه"، میلان در بازی امشب مقابل پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس شهر پاریس، حرفی برای گفتن نداشت و بازی را با نتیجه 3-0 واگذار کرد. این دومین باخت پیاپی روسونری بعد از شکست مقابل یوونتوس و از دست دادن صدر جدول سری آ بود. با این حال پیولی همچنان معتقد است که تیمش خوب بازی می‌کند و مشکلی ندارد.

پیولی بعد از بازی به اسکای اسپورت ایتالیا و آمازون پرایم ویدئو گفت: "فکر می‌کنم نیمه اول ما همان چیزی بود که می‌خواستیم و برنامه را به خوبی انجام دادیم، سپس تنها چیزی که نمی‌خواستیم حواس‌پرتی برای دریافت گل اول بود. با این حال، گل دومی که خوردیم گلی بود که ما مطلقاً نباید آن را می‌پذیرفتیم، زیرا همه شرایط مناسب برای اجتناب از آن را داشتیم. ما به تمرکز و سازماندهی بیشتری نیاز داشتیم و این گل همه چیز را بسیار دشوارتر کرد.فکر می کنم 60 دقیقه بهتر از پاری سن ژرمن بازی کردیم. من نمی توانم بازیکنانم را به خاطر رفتارشان سرزنش کنم، ولی پاری سن ژرمن در سطح فنی بهتر عمل کرد.

1945100

مطمئناً می‌توانیم بهتر عمل کنیم، اما در حال حاضر برای هر اشتباه کوچکی مجازات می‌شویم. این باید به عنوان انگیزه‌ای برای ما عمل کند تا بهتر کار کنیم، زیرا سطح رقابت‌ها بسیار بالاست. ما این توانایی را داریم که بهتر عمل کنیم."

روسونری به اولین تیم ایتالیایی تبدیل شده است که 5 بازی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا را بدون گلزنی پشت سر می‌گذارد. این تیم در دور رفت مرحله گروهی امسال و در هر دو بازی نیمه نهایی فصل گذشته مقابل اینتر نیز موفق به گلزنی نشد: "مطمئناً خیلی بد است، هرچند امشب هم موقعیت‌هایی خلق کردیم و این فرصت را داشتیم که حداقل گل تساوی را به ثمر برسانیم."

این گروه نسبتاً پیچیده است، زیرا نیوکسل یونایتد عصر امروز با شکست خانگی 1-0 مقابل بوروسیا دورتموند متحمل شکست شد. این بدان معناست که پاری سن ژرمن با 6 امتیاز صدرنشین است، بروسیا دورتموند و نیوکسل 4 امتیاز و میلان همچنان دو امتیاز دارند. پیولی در این باره گفت: "نتیجه در نیوکسل تنها نتیجه مثبت امروز است و ما باید از آن نهایت استفاده را ببریم. نمی‌دانم باید سه بازی باقیمانده را ببریم یا نه، اما باید باور داشته باشیم و بهتر عمل کنیم. ما کیفیت پیروزی در آن بازی‌ها را داریم.ما اشتباهات کوچک زیادی مرتکب شدیم که ضد حملات ما را متوقف کرد یا به آنها اجازه مقابله داد، بنابراین بهتر کردن پاس‌ها و ایجاد این فشار مهم است. در عوض، پاس‌های نابجا باعث شد که ما به راحتی شتاب خود را از دست بدهیم. ما هزینه حواس پرتی خودمان را دادیم."

رافائل لیائو عملکرد ضعیف دیگری داشت و به نظر می‌رسد که اعتماد به نفس چندانی ندارد. پیولی در مورد او گفت: "رافا برای گلزنی تلاش می‌کند. شاید به راحتی قبل عمل نمی‌کند اما امروز در حمله فعال بود و فقط کافی بود کمی بیشتر با مارکینیوش کار کند."

منبع خبر : varzesh3.com